Nowa Karmelowa

NOWA KARMELOWA

Nowoczesność, funkcjonalność, elegancja –to właśnie cechuje naszą najnowszą inwestycję składającą się z 14 domów w zabudowie szeregowej. Jej atutem jest doskonała lokalizacja – ulica Karmelowa, nieopodal ulicy Nowowarszawskiej, osiedle Skorupy. Cicha, spokojna okolica domów jednorodzinnych, położona blisko ścisłego centrum miasta. Zakończenie inwestycji planowane na IV kwartał 2019 roku.  Domy zostały zaprojektowane z największą starannością, dobrano materiały najlepszej jakości oraz wykorzystano rozwiązania, które sprostają wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Tradycyjnie jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje oraz zmiany, głównie w fazie projektowania, dlatego nie zwlekaj i zacznij planować swój wymarzony dom już dziś!

Plan osiedla

Budynek Metraż Cena Status Plan
Segment 1

Bliźniak

WYKOŃCZONE POD KLUCZ W WYSOKIM STANDARDZIE!

142,33 m2 Sprzedane > > >
Segment 2

Bliźniak

142,33 m2 Sprzedane > > >
Segment 3

Szeregówka

142,33 m2 Sprzedane > > >
Segment 4

Szeregówka

142,59 m2 Sprzedane > > >
Segment 5

Szeregówka

142,59 m2

Sprzedane > > >
Segment 6

Szeregówka

142,59 m2

Sprzedane > > >
Segment 7

Szeregówka

142,59 m2

Sprzedane > > >
Segment 8

Szeregówka

142,33 m2 Sprzedane > > >
Segment 9

Bliźniak

142,33 m2 Sprzedane > > >
Segment 10

Bliźniak

142,33 m2 Sprzedane > > >
Segment 11

Szeregówka

118,15 m2 Sprzedane > > >
Segment 12

Szeregówka

119,46m2 Sprzedane > > >
Segment 13

Szeregówka

119,46 m2

Sprzedane > > >
Segment 14

Szeregówka

119,46 m2 Sprzedane > > >

Lokalizacja

Osiedle Nowa Karmelowa znajduję się przy ul. Karmelowej w Białymstoku, w pobliżu ul. Nowowarszawskiej, osiedle Skorupy. Niewątpliwie największym atutem jest doskonała lokalizacja, bliskość centrum oraz dogodny dojazd, również komunikacją miejską. Nieopodal znajdują się liczne sklepy, centra handlowe, szkoły, fitness cluby, przystanki komunikacji miejskiej oraz kościoły.

W rejonie znajduje się m. in. Szkoła Podstawowa nr 28, VIII Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku, centrum handlowe Atrium Biała, stacja paliw Orlen, sklepy spożywcze (Lidl, Biedronka, PSS Społem). W niedalekiej odległości znajdują się ogródki działkowe.

Niska zabudowa, otoczenie domów jednorodzinnych nadaje spokojną, rodzinną atmosferę, jak również prestiżowy charakter. Dobór najwyższej jakość materiałów, staranność wykonania i innowacyjność z pewnością wyróżni naszą inwestycję na tle pozostałych budynków.

Standard wykończenia

Standard wykończenia budynków osiedla Nowa Karmelowa w standardzie deweloperskim obejmuje:

 1. Fundamenty
 2. Ściany konstrukcyjne i działowe
 3. Strop i schody żelbetowe
 4. Kominy (kominy wentylacyjne z pustaków kominowych lub murowane z cegły. Kominy spalinowe z cegły lub kominy systemowe)
 5. Dach (stropodach)
 6. Stolarka zewnętrzna (drzwi wejściowe – antywłamaniowe, brama garażowa, okna i drzwi plastikowe, ciepła ramka, 3 szybowe, jednostronnie okleinowane)
 7. Otwory drzwiowe wewnętrzne(bez ościeżnic i skrzydeł drzwiowych – gotowe do montażu)
 8. Elewacja (docieplenie ścian styropianem, tynk silikonowo-silikatowy cienkowarstwowy, część elewacji wykonana w systemie wentylowanym oraz płytką elewacyjną (łupek), parapety zewnętrzne, na balkonie balustrady przeszklone, balkony do indywidualnego wykończenia)
 9. Media (przyłącze kanalizacji sanitarnej oraz instalacji wodnej z wodomierzem zimnej wody, rozprowadzenie kanalizacji w kuchni i łazience (bez urządzeń i armatury). Instalacja CO wraz z rozprowadzeniem i grzejnikami. Grzejniki płytowe stalowe z termostatem, w łazience suszarka, ogrzewanie podłogowe (do 20m2), instalacja elektryczna doprowadzona do budynku i rozprowadzona (do 100 punktów) bez osprzętu, instalacja domofonowa bez osprzętu, instalacja gazowa doprowadzona do budynku wraz z instalacją wewnętrzną bez pieca. Wszystkie media doprowadzone do budynków w standardzie zgodnie z projektem budowlanym. Wszystkie instalacje bez urządzeń i armatury.
 10. Tynki gipsowe
 11. Posadzki (podłoża betonowe bez podłóg)
 12. Parapety wewnętrzne
 13. Poddasze docieplone

Standard prac wykończeniowych terenów przyległych:

 1. Opaska wokół budynku z polbruku
 2. Kostka brukowa (podjazdy, podejścia)
 3. Uporządkowanie terenu
 4. Ogrodzenie z cegły łupanej z przęsłami metalowymi

Projekt zagospodarowania działki