Leśna Dolina

 

 

Leśna Dolina to inwestycja składająca się z ośmiu domów  w zabudowie szeregowej znajdujących się przy ulicy Bacieczki w Białymstoku, o przewidywanej powierzchni całkowitej ok. 119,22 m2. Jest to ciekawa i znacznie korzystniejsza alternatywa dla domów jednorodzinnych wolnostojących.

Inwestycja usytuowana jest w świetnej lokalizacji, co umożliwia szybki i łatwy dostęp zarówno do szkół i sklepów, jak i punktów opieki zdrowotnej. Cicha, spokojna okolica oraz otoczenie zabudowy jednorodzinnej daje poczucie bezpieczeństwa i zapewnia doskonałe miejsce wypoczynku.

 

 

 

Plan osiedla

Budynek Metraż Cena Status Plan 
Segment A 118,64 m2 Sprzedane
Segment B 119,22 m2 Sprzedane  
Segment C 119,22 m2 Sprzedane
Segment D 119,22 m2 Sprzedane
Segment E 119,22 m2    Sprzedane
Segment F 119,22 m2 Sprzedane  
Segment G 119,22 m2 Sprzedane  
Segment H 119,22 m2 Sprzedane  

 

 

 

 

 

 

 

 

Lokalizacja

Osiedle Leśna Dolina usytuowane jest przy ulicy Bacieczki  w Białymstoku, w sąsiedztwie ulicy Św. Andrzeja Boboli.

W niedalekiej odległości znajduje się Przedszkole Samorządowe nr 80, Szkoła Podstawowa nr 49, V Liceum Ogólnokształcące, przystanek MPK, Urząd Pocztowy 35, NZOZ Villa Med – całodobowa opieka medyczna, liczne sklepy spożywcze, Hipermarket Carrefour – Galeria Zielone Wzgórza.

Dodatkowym atutem lokalizacji jest nieopodal rozciągający się Las Bacieczkowski, stanowiący świetne miejsce wypoczynku i rekreacji.

 

 

Wykończenie

Wykończenie budynków Osiedla Leśna Dolina w standardzie developerskim obejmuje:

 1. Fundamenty
 2. Ściany konstrukcyjne i działowe
 3. Strop i schody żelbetowe
 4. Kominy (kominy wentylacyjne z pustaków kominowych lub murowane z cegły. Kominy spalinowe z cegły lub kominy systemowe).
 5. Dach (konstrukcja drewniana impregnowana zabezpieczona środkami grzybobójczymi i ogniochronnymi, pokryta dachówką płaską betonową w kolorze grafitowym lub dachówką glinianą w podstawowym wzorze).
 6. Stolarka zewnętrzna (drzwi wejściowe – antywłamaniowe, brama garażowa bez napędu mechanicznego, okna i drzwi plastikowe, ciepła ramka, 2 szybowe).
 7. Otwory drzwiowe wewnętrzne(bez ościeżnic i skrzydeł drzwiowych- gotowe do montażu drzwi).
 8. Elewacja (docieplenie ścian styropianem, tynk silikonowo-silikatowy cienkowarstwowy, parapety zewnętrzne metalowe z blachy w kolorze dachu, na balkonie balustrady ocynkowane, balkony do indywidualnego wykończenia).
 9. Media (przyłącze kanalizacji sanitarnej oraz instalacji wodnej z wodomierzem zimnej wody, rozprowadzenie kanalizacji w kuchni i łazience (bez urządzeń i armatury). Instalacja CO wraz z rozprowadzeniem i grzejnikami. Grzejniki płytowe stalowe z termostatem, w łazience suszarka, instalacja elektryczna doprowadzona do budynku i rozprowadzona (do 80 punktów), instalacja domofonowa bez osprzętu, instalacja gazowa doprowadzona do budynku wraz z instalacją wewnętrzną. Wszystkie media doprowadzone do budynków w standardzie zgodnie z projektem budowlanym. Wszystkie instalacje bez urządzeń i armatury.
 10. Tynki gipsowe (tradycyjne).
 11. Posadzki(podłoża betonowe bez podłóg)
 12. Parapety wewnętrzne konglomerat
 13. Poddasze niedocieplone (do własnego wykończenia)

Standard prac wykończeniowych w części wspólnej budynków oraz terenów przyległych:

 1. Mur wewnętrzny rozdzielający lokale (obustronnie otynkowany),
 2. Opaska wokół budynku z polbruku
 3. Kostka brukowa (podjazdy, podejścia).
 4. Uporządkowanie terenu
 5. Ogrodzenie ogródków w systemie panelowym.

 

Projekt zagospodarowania działki

Wizualizacja 

 

 

Prezentowane wizualizacje służą wyłącznie do celów reklamowych i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. W trakcie realizacji inwestycji szczegóły mogą zostać zmodyfikowane.