Apartamenty Boboli

 

Inwestycja Apartamenty Boboli to mieszkania w zabudowie szeregowej. Głównym atutem będzie nowoczesne wykończenie o wysokim standardzie. Mieszkania  charakteryzować się będą dużą powierzchnią mieszkalną oraz rozległą przestrzenią za domem, dzięki czemu kupujący będą mogli w zależności od upodobań stworzyć swoje wymarzone miejsce relaksu. Każdy z mieszkańców będzie miał  wygodny podjazd na samochód i garaż  znajdujący się w budynku.

Mieszkania w zabudowie szeregowej to miejsce, które jest dostosowane do potrzeb i wymogów nowoczesnej rodziny, stanowi doskonały substytut mieszkania w bloku. Szeregówki tworzą przytulne i eleganckie osiedle. Spokojna okolica, zieleń, bliskość centrum miasta, dobra infrastruktura oraz otoczenie zabudowy jednorodzinnej daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Mieszkania w zabudowie szeregowej to odpowiedź na wyzwania nowoczesnego miejskiego stylu życia, w którym liczą się wygoda, aktywność, wyrazistość i różnorodność.

 

 

Plan osiedla 

Budynek Metraż Cena Status Plan 
Segment A1 Parter 96,94m2   Sprzedane > > >
Segment A2 Piętro  106,79m2 Sprzedane > > >
Segment B1 Parter 100,83m Sprzedane  > > >
Segment B2 Piętro  106,63m2 Sprzedane  > > >
Segment C1 Parter  100,83m2 Sprzedane  > > >
Segment C2 Piętro  106,63m2 Sprzedane  > > >
Segment D1 Parter  100,83m2 Sprzedane  > > >
Segment D2 Piętro 106,63m2 Sprzedane  > > >
Segment E1 Parter  90,50m2 Sprzedane  > > >
Segment E2 Piętro  100,83m2 Sprzedane  > > >

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lokalizacja 

Apartamenty Boboli usytuowane są  równolegle do ulicy Bacieczki  w Białymstoku. Bliskość centrum miasta i doskonała komunikacja usprawniają życie codzienne.

W niedalekiej odległości znajduje się, przedszkole, szkoła podstawowa, V Liceum Ogólnokształcące, przystanek MPK, urząd pocztowy, NZOZ Villa Med – całodobowa opieka medyczna, liczne sklepy spożywcze, Hipermarket Carrefour-Galeria Zielone Wzgórza. Dodatkowym atutem lokalizacji  jest nieopodal rozciągającej się Las Bacieczkowski.
Bliskość centrum miasta i doskonała komunikacja usprawniają życie codzienne.

Spokojna okolica, zieleń, bliskość centrum miasta, dobra infrastruktura oraz otoczenie zabudowy jednorodzinnej daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Jest to odpowiedź na wyzwania nowoczesnego miejskiego stylu życia, w którym liczą się wygoda, aktywność, wyrazistość i różnorodność.


Wykończenie

Wykończenie budynków Osiedla Apartamenty Boboli w standardzie developerskim obejmuje:

 1. Fundamenty
 2. Ściany konstrukcyjne i działowe
 3. Strop i schody żelbetowe
 4. Kominy (kominy wentylacyjne z pustaków kominowych lub murowane z cegły. Kominy spalinowe z cegły lub kominy systemowe).
 5. Dach (konstrukcja drewniana impregnowana zabezpieczona środkami grzybobójczymi i ogniochronnymi, pokryta blachą płaską na rąbek stojący w kolorze grafitowym).
 6. Stolarka zewnętrzna (drzwi wejściowe – antywłamaniowe, brama garażowa z napędem mechanicznym , okna i drzwi plastikowe, ciepła ramka, 2 szybowe).
 7. Otwory drzwiowe wewnętrzne (bez ościeżnic i skrzydeł drzwiowych- gotowe do montażu drzwi).
 8. Elewacja (docieplenie ścian styropianem, tynk silikonowy cienkowarstwowy, parapety zewnętrzne metalowe z blachy w kolorze dachu, na balkonie balustrady, schody zewnętrzne na pierwszym piętrze ażurowe z wyjściem do ogrodu – balkony do indywidualnego wykończenia).
 9. Media (przyłącze kanalizacji sanitarnej oraz instalacji wodnej z wodomierzem zimnej wody, rozprowadzenie kanalizacji w kuchni i łazience (bez urządzeń i armatury). Instalacja CO wraz z rozprowadzeniem i grzejnikami. Grzejniki płytowe stalowe z termostatem, w łazience suszarka, instalacja elektryczna doprowadzona do budynku i rozprowadzona.  ( do 50 punktów), wideomofon, instalacja gazowa doprowadzona do budynku wraz z instalacją wewnętrzną i piecem). Wszystkie media doprowadzone do budynków w standardzie zgodnie z projektem budowlanym.
 10. Tynki gipsowe (tradycyjne).
 11. Posadzki (podłoża betonowe bez podłóg)
 12. Parapety wewnętrzne konglomerat
 13. Poddasze (ocieplone wełną mineralną)

Standard prac wykończeniowych w części wspólnej budynków oraz terenów przyległych:

 1. Mur wewnętrzny rozdzielający lokale (obustronnie otynkowany),
 2. Opaska wokół budynku z polbruku
 3. Kostka brukowa (podjazdy, podejścia).
 4. Uporządkowanie terenu, rozplantowanie ziemi.
 5. Ogrodzenie ogródków w systemie panelowym.
 6. Instalacja wraz z uruchomieniem pieca C.O.
 7. Klatki części wspólnej wykończone ( balustrada, gres, malowanie).

 

 

Projekt zagospodarowania działki

 

 

 

Wizualizacja 

 

 

Prezentowane wizualizacje służą wyłącznie do celów reklamowych i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu  Cywilnego. W trakcie realizacji inwestycji szczegóły mogą zostać zmodyfikowane.

Rzuty działek