Orzechowe Zacisze

ORZECHOWE ZACISZE

/wp-content/uploads/2021/06/orzechowe-zacisze-rzut-a1.pdf

Nasza najnowsza inwestycja przy ulicy Starosielce na osiedlu Nowe Miasto wyróżnia się modernistyczną i funkcjonalną architekturą. Imitacja drewna wpleciony między stonowane kolory idealnie wpisuje się w otaczający krajobraz.

Co więcej bardzo cenimy sobie jakość i dbamy aby nasze budynki były wykonane w jak najwyższym standardzie. Duży nacisk kładziemy na energooszczędność, nowoczesne instalacje teletechniczne oraz najwyższej jakości materiały budowlane.

Powyższa inwestycja składa się z 19 części mieszkalnych. Budynki zgromadzone są w 3 domach w zabudowie szeregowej oraz 4 bliźniakach. Każda z nich posiada powyżej 76,40m2, 3 pokoje, 2 łazienki, duży salon z kuchnią oraz pomieszczenie gospodarcze. Ponadto do każdego mieszkania gwarantujemy miejsce postojowe. Budowa planowana jest w dwóch etapach. Realizacja pierwszego etapu rozpocznie się na początku 2021 r. i w jej skład wchodzić będą 3 budynki bliźniacze oraz jeden w zabudowie szeregowej posiadający 4 oddzielne mieszkania. W tym momencie warto wspomnieć iż nasza inwestycja jest korzystniejsza od mieszkań usytuowanych w blokach. W niższej cenie możesz stać się właścicielem mieszkania z własnym ogródkiem w przyjaznym otoczeniu, a co najważniejsze pozbawionym czynszu. Zapraszamy do kontaktu i gwarantujemy niezawodność.

Plan osiedla

Budynek Metraż Cena Status Plan

Budynek A

Lokal A1 Bliźniak

76,14 m2 Sprzedane

Budynek A lokal 1

> > >

Budynek A

Lokal A2

Bliźniak

76,40 m2 Sprzedane

Budynek A lokal 2

> > >

Budynek B

Lokal B1

Bliźniak

76,40 m2 Sprzedane

Budynek B lokal 1

> > >

Budynek B

Lokal B2

Bliźniak

76,14 m2 Sprzedane

Budynek B lokal 2

> > >

Budynek C

Lokal C1

Bliźniak

76,14 m2 Sprzedane

Budynek C lokal 1

> > >

Budynek C

Lokal C2

Bliźniak

76,14 m2 Sprzedane

Budynek C lokal 2

> > >

Budynek D1

Lokal D1-1

Szeregówka

76,14 m2 Sprzedane

Budynek D1 lokal 1

> > >

Budynek D1

Lokal D1-2

Szeregówka

76,14 m2 Sprzedane

Budynek D1 lokal 2

> > >

Budynek D2

Lokal D2-1

Szeregówka

76,14 m2 Sprzedane

Budynek D2 lokal 1

> > >

Budynek D2

Lokal D2-2

Szeregówka

76,14 m2 Sprzedane

Budynek D2 lokal 2

> > >

Budynek E

Lokal E1

Bliźniak

76,14 m2 Sprzedane

Budynek E lokal 1

> > >

Budynek E

Lokal E2

Bliźniak

76,14 m2 Sprzedane

Budynek E lokal 2

> > >

Budynek F1

Lokal F1-1

Bliźniak

76,14 m2 Sprzedane

Budynek F1 lokal 1

> > >

Budynek F1

Lokal F1-2

Bliźniak

76,14 m2 Sprzedane

Budynek F1 lokal 2

> > >

Budynek F2

Lokal F2-1

Bliźniak

76,14 m2 Sprzedane

Budynek F2 lokal 1

> > >

Budynek G1

Lokal G1-1

Szeregówka

76,14 m2 Sprzedane

Budynek G1 lokal 1

> > >

Budynek G1

Lokal G1-2

Szeregówka

76,14 m2 450 000,00 Wolne

Budynek G1 lokal 2

> > >

Budynek G2

Lokal G2-1

Szeregówka

76,14 m2 450 000,00 Wolne

Budynek G2 lokal 1

> > >

Budynek G2

Lokal G2-2

Szeregówka

76,14 m2 475 000,00 Wolne

Budynek G2 lokal 2

> > >

Lokalizacja

Osiedle Orzechowe Zacisze znajduję się przy ul. Starosielce w Białymstoku, w pobliżu ul. Transportowej oraz ul. Octowej, osiedle Nowe Miasto. Niewątpliwie bardzo dużym atutem nieruchomości jest spokojna i cicha okolica. Brak miejskiego gwaru osiedle zawdzięcza spokojnemu sąsiedztwu domów jednorodzinnych. Pomimo podmiejskiego charakteru „Orzechowe Zacisze” dzięki położonej w pobliżu Alei Ignacego Paderewskiego charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją umożliwiającą szybki dojazd w każdy region Białegostoku. Co więcej osiedle posiada dogodny dojazd, również komunikacją miejską, wieloma liniami autobusowymi. Nieopodal znajdują się liczne sklepy, pasaże handlowe, szkoły, fitness cluby, przystanki komunikacji miejskiej, kościoły oraz centra medyczne czy szpitale. W rejonie znajduje się m. in. Szkoła Podstawowa nr 50 im. św. Jadwigi Królowej Polski, czy w niewielkiej odległości ,Przedszkole Samorządowe nr 64 p.n. „Akademia Jasia i Małgosi. W okolicy znajdziemy wszystkie niezbędne placówki takie jak: sklepy spożywcze (Lewiatan, Biedronka,), drogeria (Rossman) czy apteka. W bliskim sąsiedztwie możemy spotkać również restaurację (Lokalna Bistro) oraz myjnię samochodową. Nasza inwestycja powstała w niskiej zabudowie w otoczeniu domów jednorodzinnych idealnie komponuje się z tutejszą infrastrukturą. Niemniej jednak modernistyczne wykończenie nadaje jej unikatowy i prestiżowy charakter. Dobór najwyższej jakość materiałów, staranność wykonania i innowacyjność z pewnością wyróżni naszą inwestycję na tle pozostałych budynków.

Standard wykończenia

Standard wykończenia budynków osiedla Orzechowe Zacisze w standardzie deweloperskim obejmuje:

 1. Fundamenty
 2. Ściany konstrukcyjne i działowe
 3. Strop i schody żelbetowe
 4. Kominy (murowane z silikatowych i ceramicznych kształtek kominowych na zaprawie cementowej marki 5MPa oraz system kominowy do kominów dymowych i spalinowych) , kominy obmurowane i otynkowane na całej wysokości wewnątrz budynków. Ponad konstrukcją dachów ocieplone styropianem i wykończone blachą.
 5. Dach pokrycie blachą płaską na rąbek stojący.
 6. Stolarka zewnętrzna (drzwi wejściowe – stalowe antywłamaniowe, okna i drzwi plastikowe, 3 szybowe, jednostronnie okleinowane)
 7. Otwory drzwiowe wewnętrzne
 8. Elewacja (docieplenie ścian styropianem oraz wełną – izolacja ścian zewnętrznych warstwowych w technologii lekkiej-mokrej. Tynk silikonowy cienkowarstwowy, baranek , wykończony imitacją kamiennych płytek elewacyjnych. W elewacjach ogrodowych fragmenty ścian wykończone strukturą drewnopodobną.)
 9. Media (przyłącze kanalizacji sanitarnej oraz instalacji wodnej z wodomierzem zimnej wody, rozprowadzenie kanalizacji w kuchni i łazience Instalacja CO wraz z rozprowadzeniem i grzejnikami. Grzejniki w łazience suszarka, instalacja elektryczna doprowadzona do budynku i rozprowadzona bez osprzętu, instalacja gazowa doprowadzona do budynku wraz z instalacją wewnętrzną bez pieca, rozprowadzona wentylacja grawitacyjna. Wszystkie media doprowadzone do budynków).
 10. Tynki wewnętrzne (tynki cementowo-wapienne i gipsowe)
 11. Posadzki (podłoża betonowe)
 12. Poddasze do własnego wykończenia

Standard prac wykończeniowych terenów przyległych:

 1. Opaska wokół budynku z kostki betonowej
 2. Kostka betonowa (podjazdy, podejścia)
 3. Uporządkowanie terenu
 4. Ogrodzenie systemowe, panelowe, słupki stalowe, podmurówka betonowa

85-72-22-570