Leśny Zakątek

 

Leśny Zakątek to inwestycja składająca się z dwóch domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 155 m2, znajdujących się pomiędzy ulicami Bacieczki i Św. Andrzeja Boboli w Białymstoku. Jest to ciekawa i znacznie korzystniejsza alternatywa dla domów jednorodzinnych wolnostojących.

Bliźniaki to dwa, zwykle identyczne segmenty budynku, mające jedną ścianę wspólną. Główną zaletą tego typu budynków jest większa w porównaniu do szeregówek powierzchnia ogrodu. Dodatkowo obecność sąsiada związana jest z większym bezpieczeństwem zarówno w przypadku niespodziewanych zdarzeń, jak i wyjazdów.
Leśny Zakątek to nowoczesna inwestycja idealnie dopasowana do wymogów współczesnego stylu życia.

Lokalizacja 

Leśny Zakątek usytuowany jest pomiędzy ulicami Bacieczki i Św. Andrzej Boboli w Białymstoku. Bliskość centrum miasta i doskonała komunikacja usprawniają życie codzienne.

W niedalekiej odległości znajduje się, przedszkole, szkoła podstawowa, V Liceum Ogólnokształcące, przystanek MPK, urząd pocztowy, NZOZ Villa Med – całodobowa opieka medyczna, liczne sklepy spożywcze, Hipermarket Carrefour-Galeria Zielone Wzgórza. Dodatkowym atutem lokalizacji Leśnego Zakątka jest nieopodal rozciągającej się Las Bacieczkowski.
Bliskość centrum miasta i doskonała komunikacja usprawniają życie codzienne.

Spokojna okolica, zieleń, bliskość centrum miasta, dobra infrastruktura oraz otoczenie zabudowy jednorodzinnej daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Jest to odpowiedź na wyzwania nowoczesnego miejskiego stylu życia, w którym liczą się wygoda, aktywność, wyrazistość i różnorodność.

Wizualizacja