Kasztanowy Zakątek

 

Inwestycja Kasztanowy Zakątek to zabudowa szeregowa składająca się z czterech budynków o powierzchni ok.190 m2, znajdujących się pomiędzy ulicami Konduktorską i Promienną w Białymstoku. Ich głównym atutem jest nowoczesne wykończenie o wysokim standardzie. Szeregówki charakteryzują się dużą powierzchnią mieszkalną oraz obszerną przestrzenią za domem, dzięki czemu kupujący będą mogli w zależności od upodobań stworzyć swój wymarzony ogród. Każda działka posiada wygodny podjazd na samochód i garaż w bryle budynku. Wjazd na działkę został stworzony z drogi publicznej od ul. Reymonta.

Domy w zabudowie szeregowej to miejsce, które jest dostosowane do potrzeb i wymogów nowoczesnej rodziny, jest doskonałym substytutem mieszkania w bloku. Szeregówki tworzą przytulne i eleganckie osiedle. Spokojna okolica, zieleń, bliskość centrum miasta, dobra infrastruktura oraz otoczenie zabudowy jednorodzinnej daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Szeregówka to odpowiedź na wyzwania nowoczesnego miejskiego stylu życia, w którym liczą się wygoda, aktywność, wyrazistość i różnorodność.

Lokalizacja 

Kasztanowy Zakątek usytuowany jest pomiędzy ulicami Konduktorską i Promienną w Białymstoku. Bliskość centrum miasta i doskonała komunikacja usprawniają życie codzienne.
W niedalekiej odległości znajduje się: przedszkole, szkoła – podstawowa i gimnazjum, Galeria Auchan Hetmańska, Decathlon, komunikacja miejska, dworzec PKP, basen, ścieżki rowerowe. Oferta skierowana jest do osób młodych, prowadzących aktywny miejski tryb życia, ceniących sobie komfort dobrej lokalizacji, które jednocześnie oczekują, by po pracy odpocząć we własnym domu z ogrodem z dala od zgiełku ulic.

Zalety położenia osiedla:

  • dobra komunikacja – centrum miasta;
  • 400m do przystanku komunikacji miejskiej;
  • sąsiedztwo wyłącznie domów jednorodzinnych;
  • bliskość centrów handlowych
  • na osiedlu znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum

 

 

Wizualizacja 

Reymonta1popr