Nowa Karmelowa! Ostatni wolny segment! Wykończony pod klucz w wysokim standardzie!

Ostatni wolny segment! Wykończony pod klucz w wysokim standardzie!

 

Polecamy Państwo nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, bardzo blisko centrum Białegostoku, wykończoną „pod klucz” w wysokim standardzie, pochodzącą z rynku pierwotnego przy ul. Karmelowej os. Skorupy.

Dom o powierzchni 142,33m2 położony jest na działce o powierzchni 340m2. Stanowi on integralną część nowo powstałego Osiedla Nowa Karmelowa.

Do budowy oraz wykończenia domu zostały użyte materiały najwyższej jakości! Dom został wyposażony w wysokiej jakości kocioł gazowy firmy Vaillant, regulator pogodowy, rekuperator firmy Vaillant, uzdatniacz wody oraz odkurzacz centralny. Ponad to, cały dom został zaopatrzony w ogrzewanie podłogowe oraz w każdym pomieszczeni znajduje się indywidualny regulator temperatury.

Podłogi w całym domu oraz schody wewnętrzne typu dywanowego zostały wykonane z wysokiej jakości drewna dębowego. Drzwi wewnętrzne przylgowe, futryny zostały wykonane z drewna sosnowego oraz zastosowano w nich zamki magnetyczne.

Parter składa się z wiatrołapu, kuchni, dużego salonu, WC oraz garażu. W wiatrołapie została zamontowana nowoczesna oraz funkcjonalna zabudowana . Kuchnia również została całkowicie wykończona, znajduje się w niej pojemna zabudowa kuchenna, w której zostały zamontowane wysokiej jakości sprzęty AGD (lodówka, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka). W salonie znajduje się kominek, który został wykończony spiekiem kamiennym wysokiej jakości.

Na piętrze znajdują się 4 pokoje oraz dwie łazienki. W jednym z pokoi została zamontowana zabudowana, pojemna szafa z lustrami.
Do sypialni przylega łazienka, w której znajduje się prysznic, umywalka oraz sedes. W głównej łazience znajduje się wanna, prysznic, umywalka, sedes oraz bidet. W każdej łazience zastosowano najwyższej jakości materiały oraz armaturę marki Kludi.

Serdecznie zapraszamy do oglądania!

 

cof

cof

cof

cof

cof

cof

cof

rhdr

cof

85-72-22-570